Virtual World of Horses
Virtual World of Horses
Virtual World of Horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtual World of Horses

Uđite u svijet gdje mašta postaje stvarnost!
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moj sretan dom :)

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 3008
Join date : 24.11.2011

Moj sretan dom :) Empty
PostajNaslov: Moj sretan dom :)   Moj sretan dom :) Emptyned sij 17, 2016 2:27 pm

~ WELCOME ~


O MENI

◉ Pozdrav svima. Moje ime je Violet Raney i imam 18 godina. Živim na obiteljskoj farmi sa svojim roditeljima, bratom i sestrama i svi smo jednako raspoređeni po farmi jer je jako velika ali naša ljubav prema farmi i životinjama je veća! Još uvijek pohađam srednju školu, za veterinara što će bit, nadam se, moj budući posao.

◉ Osim poslova na farmi, volim vrijeme provoditi u teretani, s prijateljicama na kavama, izlasci i općenito volim ići negdje. Samo mi je bitno da nešto radim haha... također volim glazbu i slušam doslovce sve, od punka do Disneyevih pjesama

◉Za sebe mogu reći da sam vrlo ambiciozna i imam veelike ciljeve,kreativna,odlučna,društvena i lako steknem nova prijateljstva...
Moj sretan dom :) Large

MOJI KONJI
◉Konje volim odkad znam za sebe,uvijek sam bila na nekim događajima i natjecanjima.Kod bake i djeda sam najviše željela biti kod njihovog konja,Tritona.

◉Školu jahanja sam upisala sa 6 godina i prvo jahanje mi je bilo na haflingeru Molly.U toj školi jahanja sam naučila sve osnove:pa čak i naučila preskakati prepone.Položila sam E licencu,preponsku i dresurnu.

Cayenne
Ime: Cayenne Dice
Dob: 5 godina
Pasmina: Thoroughbred
Spol: Kobila
Moj sretan dom :) Large

Estrella
Ime: Alta Estrella
Dob: 6 godina
Pasmina: Holsteiner
Spol: Kobila
Moj sretan dom :) Large

Castalia
Ime: Castalia
Dob: 9 godina
Pasmina: Anglo-arabian
Spol: Kobila
Moj sretan dom :) Walkinn_by_mamahelp-d2xy4kk

Rimmel
Ime: Ravishing Rimmel
Dob: 7 godina
Pasmina: Arabian
Spol: Kobila
Moj sretan dom :) Large

Majesty
Ime: Midnight Majesty
Dob: 3 godina
Pasmina: Friesian
Spol: Kobila
Moj sretan dom :) Large

[Vrh] Go down
https://vwoh.forumcroatian.com
 
Moj sretan dom :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moj sretan dom :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Virtual World of Horses :: Naselja :: Ulica Yuknoma Velikoga-
Forum(o)Bir: