Virtual World of Horses
Virtual World of Horses
Virtual World of Horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtual World of Horses

Uđite u svijet gdje mašta postaje stvarnost!
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Just let me go ♥

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Matea;3
Starosjedilac
Starosjedilac
Matea;3


Broj postova : 2101
Join date : 25.11.2011
Age : 24
Lokacija : Kod konja ili trenutačno jašem ;D

Just let me go ♥ Empty
PostajNaslov: Just let me go ♥   Just let me go ♥ Emptysri lis 24, 2012 8:43 pm

Just let me go ♥ Tumblr_m3sr0k94aw1rpt9amo1_400_large

*Just let me go <3*
Pusti me,samo me pusti! *Kada se sjetim što sam mu rekla i kako sam ga povrijedila.Odmah mi se zbljuje.Ali kada pogledam,povrijedio me,jako.Prevario me i to s drugom! A šta sam ja? Vjerovala sam mu,voljela ga.Nema više plača.Preokrećem novu stranicu života.Njega nema.Nema ga više u mom životu.Umro je. (ne doslovno)
Moje je ime Emily Stark i imam 18 godina,živim sa svojim roditeljima u Londonu,slušala sam One Direction,zapravo voljela ga,obožavala,a zbog njega više ne.Poštujem dečke,ali njega mrzim,prezirem.Njegovo je ime Harry Styles.Da,pjeva tamo.Bili smo zajedno,svi su nas voljeli i znali,a onda,ŠOK! Novine su se raspisale,kako je prevario mene,svoj ''najbolju'' curu.Spavao je s drugom.Zašto? Nema veze.Nema veze.Krećem ponovno,rekoh...Nikada više nikoga neću voljeti,možda..to je još upitno.Često se znam zamisliti i prisjećati naših slika,a onda mi pred očima projuri njihova slika.Harry s nekom curom u krevetu,ljube se..zašto sam to morala vidjeti? Sada bi bili zajedno,sve bi bilo ok,ali bolje da sam saznala nego da me varao.*
Prof.iz mat.:Umm gosp.Stark?
Ja:A?
Prof.:Izgleda da ste se zamislili..
Ja:Da,valjda.
Prof.:Možete riješiti ovaj zadatak?
Ja:Da.
Prof.:Izađi na ploču.
*Izašla sam na ploču,opet sam se zamislila i umjesto da sam riješila zadatak napisala sam: I miss you...I will 4ever love u..But,I can't.. i pobjegla u WC plačući.Sve je to bilo friško.Sve se to dogodilo prije mjesec dana.Ne mogu..fali mi.Teško mi je bez njega.Svaki dan otići kod njega,fali mi i to.*
Sam:Mišu?
Ja:Da?
Sam:Plačeš,opet?
Ja:Da...fali mi..<3
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Kraaaj! Very Happy
[Vrh] Go down
http://horses.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 3008
Join date : 24.11.2011

Just let me go ♥ Empty
PostajNaslov: Re: Just let me go ♥   Just let me go ♥ Emptysri lis 24, 2012 8:44 pm

Aaaa preeedobra će biti priča :') ♥
[Vrh] Go down
https://vwoh.forumcroatian.com
Matea;3
Starosjedilac
Starosjedilac
Matea;3


Broj postova : 2101
Join date : 25.11.2011
Age : 24
Lokacija : Kod konja ili trenutačno jašem ;D

Just let me go ♥ Empty
PostajNaslov: Re: Just let me go ♥   Just let me go ♥ Emptysri lis 24, 2012 8:47 pm

A to uvijek kažeš -.- hahahahha fala ♥
[Vrh] Go down
http://horses.forumcroatian.com
Matea;3
Starosjedilac
Starosjedilac
Matea;3


Broj postova : 2101
Join date : 25.11.2011
Age : 24
Lokacija : Kod konja ili trenutačno jašem ;D

Just let me go ♥ Empty
PostajNaslov: Re: Just let me go ♥   Just let me go ♥ Emptyuto lis 30, 2012 8:48 pm

Part 1
*Započeo je novi dan.Rekla sam sama sebi da se saberem,da nema povratka u prošlost,to je zaboravljeno,valjda.Ustala sam se iz kreveta i prošetala do svoga laptopa.Uključila sam ga,a onda sam otišla na twitter.Dobila sam poruku,pogađate od koga.Njega.Pisalo je:
''Fališ mi,oprosti mi.Volim te najviše na svijetu,nisam te trebao povrijediti.To je bilo glupo.Volim te <33 Vrati mi se.''
Poslao mi ju je prije 15 min.Nisam znala dali da mu uopće odgovorim.Sigurno je strepio na kompu očekujući moj odgovor.No nije ga bilo,ni za 5 min,ni za 10 min,a ni za 15 min.Otišao je.Neće se vratiti.Još i dalje smo pratili jedan drugoga.Igrala sam se s onim znakićem ''Unfollow,Follow,Unfollow,Follow,Unfollow..'' i tako je i ostalo.Maknula sam ga,odgurala ga od sebe..ne mogu podnjeti to.Još uvijek ga volim,ali zašto? Ne..moram se sabrati.Isključila sam laptop i rastegnula se.Jadnim i umornim korakom došla sam do ormara i izvadila neku tužnu odjeću. http://ak1.polyvoreimg.com/cgi/img-set/cid/62221627/id/nAVEx7jsQOSFxSZwxXahgg/size/y.jpg spremila sam knjige i sjedila na krevetu da se mama vrati iz dućana i odvede me na dodatnu iz fizike.To je u 7:15 -.- .Došla je.*
Mama:Idemo?
Ja:Hajmo..
*Rekla sam sigurno i umorno.*
Mama:Što je milo..?
Ja:Ma sve ono što se dogodilo..*Gotovo sam zaplakala,ušle smo u auto.*
Mama:Smiri se,biti će bolje.Evo ti pecivo.
Ja:Mama..*Počela sam plakati,maskara mi se slijevala*
Više ništa neće biti isto..fali mi..volim ga,ali ne mogu mu oprostiti...:'(
Mama:Pa to ti tvoja savjest šalje poruku da mu oprostiš,pružiš drugu šansu..se sjećaš kada smo se tvoj tata i ja rastali?
Ja:Da?
Mama:Pa pružila sam mu drugu priliku i eto,zajedno smo i volimo se još više.Vjeruj mi,i njemu je žao što te ostavio ;3
Ja:A ako nije?Šta onda?!?!
Mama:Onda niste jedno za drugo.Vjeruj mi,pitaj ga.
Ja:Mama..
Mama:Vjeruj mi.Imam iskustva.Život je pred tobom i lako nađeš drugog,lijepa si.
Ja:Pa..
Mama:Kažem ti,imam iskustva.Nazovi ga biti će mu drago,nađite se i čića mića.Evo te.Vjeruj mi...sretno!
Ja:Okej..valjda ću se naći s njime.
Mama: ;3
*Završila sam razgovor s mamom.Obrisala suze i smočenu maskaru te otišla u wc i popravila je xD.Bila je tamo jedna cura.Prvi put je vidim..*
Ja:Nova?
xxx:Jeah..
Ja:Emily..;3
Emily:Fak off i ja xD
Ja:Daj pet.
Emily: Very Happy
Ja:Fizika,jel?
Emily:Jbt. kako znaš? :O
Ja:Hheheh znam ja Razz
Emily:A tebe je pak neko povrijedio.?
Ja:Nemojmo o tome..
*Rekla sam te rastužila se.*
Emily:Okej.sory.Koji si raz?
Ja: 3b? ti?
Emily:3a ;3
Ja:Opaa..
Emily:E sad će zvonit,hajmo.
Ja:Sedi do mene Razz
Emily:Buum.
*Ušle smo u razred fizike.Sjele smo jedna do druge.Šapnula mi je nešto.Taj profesor iz fiz. je bio njen otac.On je novi profesor.Ne davno su se doselili u London.Preofesor je pitao što je ne jasno da nam objasni.I tako mi smo to govorili i ubrzo nam je sve postalo jasno.I tako je i ubrzo završio dan a moje ekipe nije bilo.Razboljeli su se.Tako da sam se cijelo vrijeme družila s Emily i njenom ekipom.Bilo je zabavno.Jako zabavno Smile Ubrzo nam je završila nastava.Izašla sam van iz škole i uzela mobitel.Upalila sam ga i otišla na imenik.Došla sam na Harrya,bilo je pitanje sekunde kada ću stisnuti na njegovo ime.I to sam i napravila.Čula sam tutranje u telefonu.Odjednom sam čula muški glas.Bio je njegov.Šutila sam.Samo sam odjednom izustila,''Bok''.*
Harry:Emily?!?!? :O Si to ti? Javi se..molim te.Vrati mi se,volim te više od svega,glup sam.Oprosti mi <33
*Opet sam zašutjela.Ali onda sam rekla:*
Ja:Zašto?
Harry:Oprosti,žao mi je.Možemo opet,sve isto?
Ja:Ja..ja..ne znam.Bojim se..
Harry:Čega,ljubavi? :'(
Ja:Da ne napraviš opet isto,slomilo bi me to.
Harry:Neću obećajem.Vrati mi se.Voliš li me uopće?
*Bilo je to jedno veliko i teško pitanje.Uzdahnula sam i u slušalicu prozborila ''ne''.Rastužio se i vikao ''ja sam za ovo kriv.tako mi i treba.oprosti mi..'' i onda sam poklopila.Sjela sam na klupu,stavila ruke na koljena,maknula šiške sa strane i plakala.Lagala sam mu.Morala sam.
Ubrzo je uslijedio poziv,opet i opet i opet.I tako jedno 20 puta.Nisam se javljala.Stizale su i poruke.10 njih.Ignorirala sam to,sve dok mi nije iskipilo i pročitala jednu ''zašto mi lažeš? znam da me voliš.'' te sam ugasila mobitel.Stigla je moja mama.Ušla sam u auto.*
Mama:I?
Ja:Lagala sam mu.
Mama:Zašto? :O
Ja:Zato.*te sam zašutila.mama isto,i tako sve do doma.*
_ _ _ _ _ _ _ _ _
Kraaaj! :DD
[Vrh] Go down
http://horses.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 3008
Join date : 24.11.2011

Just let me go ♥ Empty
PostajNaslov: Re: Just let me go ♥   Just let me go ♥ Emptyuto lis 30, 2012 8:53 pm

Dajj jbtee,skoro sam sam raspakala :'/
Presavršeno je asdgdjfgxchcfh *O*
[Vrh] Go down
https://vwoh.forumcroatian.com
Matea;3
Starosjedilac
Starosjedilac
Matea;3


Broj postova : 2101
Join date : 25.11.2011
Age : 24
Lokacija : Kod konja ili trenutačno jašem ;D

Just let me go ♥ Empty
PostajNaslov: Re: Just let me go ♥   Just let me go ♥ Emptyuto lis 30, 2012 8:54 pm

Awwiii nemoj plakat <33 ali je kratko Sad fala :3
[Vrh] Go down
http://horses.forumcroatian.com
Sponsored content





Just let me go ♥ Empty
PostajNaslov: Re: Just let me go ♥   Just let me go ♥ Empty

[Vrh] Go down
 
Just let me go ♥
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Virtual World of Horses :: Ostalo :: Priče-
Forum(o)Bir: